Ağız Bezlerinde 3 Al 2 Öde !
full cotton
Keten Detaylı Müslin Örtü - Pudra
Keten Detaylı Müslin Örtü - Pudra
Keten Detaylı Müslin Örtü - Pudra
Keten Detaylı Müslin Örtü - Pudra
Keten Detaylı Müslin Örtü - Pudra

Keten Detaylı Müslin Örtü - Pudra

%20İndirim
20,46 USD16,37 USD
Desen:
Ebatlar:
90x120
150x220
Ürün Açıklaması

Keten Detaylı Organik Müslin Battaniye

Atelier Babbi, özel tasarım eşsiz desenleri ile stil sahibi ailelerin tercih ettiği yüksek kalite ve özen ile üretilen ürünler sunuyor.
%100 keten biyeli %100 organik pamuk müslin battaniyeler çok amaçlı kullanım için tasarlandı. 4 mevsim bebeğinizi güvenle saracak, beşik üzerinde şık bir yatak örtüsü olacak, yürüyüşlerinizde pusetinizi örtecek. Bakım çantanızda az yer kaplayacak bu battaniyeyi yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.
30C’de çamaşır makinesinde yıkanabilir.
Bürümcük dokusu sayesinde ütü gerektirmez.
Özel ham bez kesesinde gönderilecektir.

RenkPudra
 • Atelier Babbi olarak amacımız, müşterilerimize iyi tasarlanmış ve doğal ürünleri yüksek kalitede sunmaktır. Bu taahhüdümüzün bir parçası olarak, bütün ürünlerimizde %100 pamuk kullanıyoruz. Pamuk, doğal, nefes alabilen ve konforlu bir malzemedir.

  Biz, bebeklerin sağlığını ve mutluluğunu her şeyin önünde tutuyoruz. Bu nedenle pamuğun güvenli ve en doğru seçenek olduğuna inanıyoruz. %100 pamuk bebek ürünleri üreterek, bebeğinizin cildine saygı gösterirken, dünyayı daha sürdürülebilir bir yer haline getirmeyi hedefliyoruz.

 • İADE POLİTİKALARI 

  Ürünlerimizin arkasındayız. 

  - Bu yüzden sizlere %100 iade ve değişim garantisi veriyoruz.

  - Siz değerli müşterilerimize en iyi ürünleri sunmayı hedeflerken, bazen beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Bu durumlarda, 14 gün içerisinde iade veya değişim yapabilirsiniz. 

  - Çocuklarınızın sağlığını koruma amacıyla, kullanılmış ürünlerinin iadesi kabul edilmemektedir, çünkü çocuklarınızın sağlığı ve güvenliği bizim için en üstün önceliktir.

  Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

   

Kategoriler