Ağız Bezlerinde 3 Al 2 Öde !
full cotton
Puzzle - Wintry Cats
Puzzle - Wintry Cats
Puzzle - Wintry Cats
Puzzle - Wintry Cats
Puzzle - Wintry Cats
Puzzle - Wintry Cats
Puzzle - Wintry Cats
Puzzle - Wintry Cats

Puzzle - Wintry Cats

4,34 USD
Ürün Açıklaması

Babbi Puzzle, Atelier Babbi'yi tercih eden siz değerli ailelerimizin biricik bebekleri için tasarım ekibimiz tarafından özenle tasarlanmıştır.Bebeğinizin bilişsel anlayışını ve ince motor becerilerini geliştiren bu puzzle aynı zamanda dil gelişimine ve sosyal bağlarınızın güçlenmesine katkıda bulunur.

Kutu içerisinde 3 farklı puzzle vardır. Her puzzle 4 parçadan oluşmaktadır. 3mm puzzle kartonundan üretilmesi, çocukların puzzle parçalarını daha rahat,basit ve eğlenceli şekilde eşleştirme ve birleştirme yapabilmelerini sağlar. 

'Wintry Cats' serinin ilk puzzle çalışmasıdır. Babbi'nin diğer maceraları için bizleri takipte kalın.

 • Atelier Babbi olarak amacımız, müşterilerimize iyi tasarlanmış ve doğal ürünleri yüksek kalitede sunmaktır. Bu taahhüdümüzün bir parçası olarak, bütün ürünlerimizde %100 pamuk kullanıyoruz. Pamuk, doğal, nefes alabilen ve konforlu bir malzemedir.

  Biz, bebeklerin sağlığını ve mutluluğunu her şeyin önünde tutuyoruz. Bu nedenle pamuğun güvenli ve en doğru seçenek olduğuna inanıyoruz. %100 pamuk bebek ürünleri üreterek, bebeğinizin cildine saygı gösterirken, dünyayı daha sürdürülebilir bir yer haline getirmeyi hedefliyoruz.

 • İADE POLİTİKALARI 

  Ürünlerimizin arkasındayız. 

  - Bu yüzden sizlere %100 iade ve değişim garantisi veriyoruz.

  - Siz değerli müşterilerimize en iyi ürünleri sunmayı hedeflerken, bazen beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Bu durumlarda, 14 gün içerisinde iade veya değişim yapabilirsiniz. 

  - Çocuklarınızın sağlığını koruma amacıyla, kullanılmış ürünlerinin iadesi kabul edilmemektedir, çünkü çocuklarınızın sağlığı ve güvenliği bizim için en üstün önceliktir.

  Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

   

Kategoriler