1500₺ Üzeri Siparişlerde Anne Ve Bebek Çantası Hediye 1500₺ Ve Üzeri Siparişlerde Kargo Ücretsiz 4 Katlı Müslin Önlüklerde 3 Al 2 Öde

İade ve Değişim

İADE VE DEĞİŞİM

Atelier Babbi - atelierbabbi.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim - iade süresi fatura tarihinden itibaren 14 GÜNDÜR. 
Değişim ve iade işlemlerinde kargo ücretleri tarafımıza aittir. Kargo ücreti tarafımızca karşılanacak olan gönderimlerin sadece anlaşmalı kargo şirketimiz ARAS KARGO ile yapılması gerekmektedir. 
Diğer kargo şirketlerinden tarafımıza karşı ödemeli gönderilmiş kargolar kabul edilmemektedir.

Ürün iadesi yaptığınız zaman, ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade yapılmaktadır.
-Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz para iadeniz ödeme yaptığınız kartınıza 7 iş günü içerisinde iade edilir.
- Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz IBAN numarasına 7 iş günü içerisinde iade edilir. 
-Ürün iade işlemlerinizde eğer iade işlemi sonrası sepet tutarınız kargo baremimizin altına düşerse kargo bedava fırsatımızdan yararlanamayacağınız için iade sırasında kargo tutarı bakiyenizden düşmektedir. Ancak iade kargo tutarı bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Örn; 1499,99 TL üstü kargo bedava olduğu durumda 1500 TL'lik bir alışveriş yaptınız ve bu durumda kargo bedava olarak ürününüzü size gönderdik, ardından ürünü iade ettiniz, bu durumda 2 kargo hizmeti olmasına rağmen sizden sadece 1 adet kargo bedeli düşülerek 1450 TL ödeme yapılacaktır. 1500 TL altı bir alışveriş yaptığınız durumda Örn; 800 TL lik bir alışverişte kargo ile beraber 850 TL ödeme yapacağınız için iade esnasında tarafınıza zaten kargoyu ödediğiniz için ürün bedeli olan 800 TL iade edilecektir. Kapıda ödeme bedeli, kargo firmalarının bu hizmeti gerçekleştirdikleri için aldıkları bedel oldukları için herhangi bir durumda iade edilen bir tutar değildir. 

NOT: Müşteri memnuniyeti gereği bizim tarafımızdan yapılan hatalarda hiç bir durumda müşterilerimizden herhangi bir masraf bedeli talep etmiyoruz.


KARGO VE TESLİMAT

 

KARGO ÜCRETİ

Türkiye'nin her yerine hızlı kargo seçeneğiyle gönderilen kargolarımızın taşıma ücreti 50 TL'dir.

1500 TL ve üzeri KARGO BEDAVA !

Özel kargo kampanyaları haricinde sitemizde sürekli olarak geçerli olan 1500 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA'dır. Tüm koşullu kargo bedava fırsatlarında kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verilecek olunursa kapıda ödeme hizmet bedeli eklenmektedir.

KAPIDA ÖDEME

Türkiye'nin her yerine Kapıda Ödemeli sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödemeli siparişlerde kargo şirketinin ödeme işlemine aracılık etmesi sebebiyle +15 TL Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli alınmaktadır.

TESLİMAT SÜRESİ

Sipariş vereceğiniz her ürün normal koşullarda 24 saat içinde kargoya veriliyor. Ancak ekstra durumlar da gözetildiği için 1-5 iş günü olarak kargo ve teslimat süresi verebiliyoruz. En önemli amacımız siparişlerinizin en hızlı şekilde kapınıza ulaşmasıdır.

Kategoriler