Ağız Bezlerinde 3 Al 2 Öde !
full cotton
Yenidoğan Şapka - Kurşun Asker
Yenidoğan Şapka - Kurşun Asker
Yenidoğan Şapka - Kurşun Asker

Yenidoğan Şapka - Kurşun Asker

10,23 USD
Ürün Açıklaması

Ana Özellikler:

Yumuşak ve Dayanıklı: Özel pamuklu dokusuyla Yenidoğan Şapka, hem yumuşaklığı hem de dayanıklılığı bir araya getirir. Bebeğinizin konforunu sağlarken kolayca temizlenebilir özelliğiyle de pratik bir kullanım sunar.

Özel Tasarım: Şık ve pratik önlük tasarımıyla hem kullanışlı hem de zarif bir görünüm sunar.

Tarz ve Çeşitlilik: Atelier Babbi'nin özgün tasarımı, şıklığıyla ön plana çıkar. Farklı renk ve desen seçenekleri, bebeğinizin tarzını yansıtmasına imkan tanır.

BedenYenidoğan
RenkBeyaz
CinsiyetUnisex
 • Atelier Babbi olarak amacımız, müşterilerimize iyi tasarlanmış ve doğal ürünleri yüksek kalitede sunmaktır. Bu taahhüdümüzün bir parçası olarak, bütün ürünlerimizde %100 pamuk kullanıyoruz. Pamuk, doğal, nefes alabilen ve konforlu bir malzemedir.

  Biz, bebeklerin sağlığını ve mutluluğunu her şeyin önünde tutuyoruz. Bu nedenle pamuğun güvenli ve en doğru seçenek olduğuna inanıyoruz. %100 pamuk bebek ürünleri üreterek, bebeğinizin cildine saygı gösterirken, dünyayı daha sürdürülebilir bir yer haline getirmeyi hedefliyoruz.

 • İADE POLİTİKALARI 

  Ürünlerimizin arkasındayız. 

  - Bu yüzden sizlere %100 iade ve değişim garantisi veriyoruz.

  - Siz değerli müşterilerimize en iyi ürünleri sunmayı hedeflerken, bazen beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Bu durumlarda, 14 gün içerisinde iade veya değişim yapabilirsiniz. 

  - Çocuklarınızın sağlığını koruma amacıyla, kullanılmış ürünlerinin iadesi kabul edilmemektedir, çünkü çocuklarınızın sağlığı ve güvenliği bizim için en üstün önceliktir.

  Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

   

Kategoriler