Ağız Bezlerinde 3 Al 2 Öde !
full cotton
Müslin Bebek Önlük - Mint
Müslin Bebek Önlük - Mint
Müslin Bebek Önlük - Mint
Müslin Bebek Önlük - Mint
Müslin Bebek Önlük - Mint
Müslin Bebek Önlük - Mint

Müslin Bebek Önlük - Mint

5,12 USD
Beden:
Standart
Ürün Açıklaması

 

-Atelier Babbi 4 Katlı Müslin Önlükler %100 organik pamuktan yapılmıştır.

-3 farklı kademede ayarlanabilen müslin önlükler, 0-3 yaşa kadar kullanım imkanı sağlar.

-%100 Organik pamuk 4 katlı bebek müslin önlükleri Türkiye’de üretilmekte olup, ürünün kumaşı GOTS Sertifikalıdır (Global Organik Tekstil Standardı). Saf pamuk müslin kumaşların yapısında kimyasal madde içermeyen tamamen organik boyalar kullanılmaktadır. Ayrıca organik müslin salya önlükleri, içeriden gizli dikim ile üretildiği için bebeğin hassas cildine hiçbir şekilde zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.

- Bebeğinizle birlikte büyüyecek şekilde tasarlanan erkek ve kız bebek önlükleri, diğerlerinin aksine çekme ve çekmeye dayanıklı iki set ayarlanabilir Nickel-free çıtçıt içerir. 

-Bu müslin önlüklerin kullanımları çok fonksiyoneldir. Mama önlüğü, salya önlüğü, yakalık ve ter bezi gibi birçok farklı kullanıma uygundur.

-Sizlerin ve bebeklerinizin her an kurtarıcısı olan bu müslin önlükler birçok farklı renkleriyle sizleri bekliyor.

 

 • Atelier Babbi olarak amacımız, müşterilerimize iyi tasarlanmış ve doğal ürünleri yüksek kalitede sunmaktır. Bu taahhüdümüzün bir parçası olarak, bütün ürünlerimizde %100 pamuk kullanıyoruz. Pamuk, doğal, nefes alabilen ve konforlu bir malzemedir.

  Biz, bebeklerin sağlığını ve mutluluğunu her şeyin önünde tutuyoruz. Bu nedenle pamuğun güvenli ve en doğru seçenek olduğuna inanıyoruz. %100 pamuk bebek ürünleri üreterek, bebeğinizin cildine saygı gösterirken, dünyayı daha sürdürülebilir bir yer haline getirmeyi hedefliyoruz.

 • İADE POLİTİKALARI 

  Ürünlerimizin arkasındayız. 

  - Bu yüzden sizlere %100 iade ve değişim garantisi veriyoruz.

  - Siz değerli müşterilerimize en iyi ürünleri sunmayı hedeflerken, bazen beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Bu durumlarda, 14 gün içerisinde iade veya değişim yapabilirsiniz. 

  - Çocuklarınızın sağlığını koruma amacıyla, kullanılmış ürünlerinin iadesi kabul edilmemektedir, çünkü çocuklarınızın sağlığı ve güvenliği bizim için en üstün önceliktir.

  Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

   

Kategoriler