Ağız Bezlerinde 3 Al 2 Öde !
full cotton
Emzik Tutucu
Emzik Tutucu

Emzik Tutucu

8,67 USD
Desen:
Arı
Armut
Brokoli
Çilek
Gemi
Kelebek
Kiraz
Kırmızı Turp
Mantar
Martı
Pırasa
Ürün Açıklaması

Atelier Babbi Emzik Tutucular %100 El Üretimidir. İş birliği içinde olduğumuz ev hanımları tarafından özenle hazırlanmaktadır.

Bebeğinizin emziğini temiz, güvenli ve kullanışlı bir şekilde taşımanızı sağlayan özel bir bebek ürünüdür. Bebeğinizin emziğini kaybetmesini veya kirletmesini önler. Bu sayede hijyen ve güvenlik sağlar.

Kullanımı son derece basit olan pratik bir tasarıma sahiptir. Emziği tutucuya takmak ve çıkarırken kolaylıkla erişmek mümkündür.

 

 • Atelier Babbi olarak amacımız, müşterilerimize iyi tasarlanmış ve doğal ürünleri yüksek kalitede sunmaktır. Bu taahhüdümüzün bir parçası olarak, bütün ürünlerimizde %100 pamuk kullanıyoruz. Pamuk, doğal, nefes alabilen ve konforlu bir malzemedir.

  Biz, bebeklerin sağlığını ve mutluluğunu her şeyin önünde tutuyoruz. Bu nedenle pamuğun güvenli ve en doğru seçenek olduğuna inanıyoruz. %100 pamuk bebek ürünleri üreterek, bebeğinizin cildine saygı gösterirken, dünyayı daha sürdürülebilir bir yer haline getirmeyi hedefliyoruz.

 • İADE POLİTİKALARI 

  Ürünlerimizin arkasındayız. 

  - Bu yüzden sizlere %100 iade ve değişim garantisi veriyoruz.

  - Siz değerli müşterilerimize en iyi ürünleri sunmayı hedeflerken, bazen beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Bu durumlarda, 14 gün içerisinde iade veya değişim yapabilirsiniz. 

  - Çocuklarınızın sağlığını koruma amacıyla, kullanılmış ürünlerinin iadesi kabul edilmemektedir, çünkü çocuklarınızın sağlığı ve güvenliği bizim için en üstün önceliktir.

  Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

   

Kategoriler