1500₺ Üzeri Siparişlerde Anne Ve Bebek Çantası Hediye 1500₺ Ve Üzeri Siparişlerde Kargo Ücretsiz 4 Katlı Müslin Önlüklerde 3 Al 2 Öde

full cotton
ISLAK MENDİL & BEZ ÇANTASI - DENİZ KABUKLARI
ISLAK MENDİL & BEZ ÇANTASI - DENİZ KABUKLARI

ISLAK MENDİL & BEZ ÇANTASI - DENİZ KABUKLARI

19,00 USD
Ürün Açıklaması

-Atelier Babbi Islak Mendil ve Bez Çantası, bebeğinizin bakımını kolaylaştıran ve temizlik ihtiyaçlarını karşılayan pratik bir çözümdür.

-Bu çanta, kaliteli ıslak mendillerinizi ve bebek bezlerinizi düzenli bir şekilde saklamanıza ve taşımanıza yardımcı olur. Her ihtiyacınızda hızlı ve kolay erişim sağlar. 

-Atelier Babbi Islak Mendil ve Bez Çantası, bebek bakımınızı daha düzenli ve pratik hale getirmenize yardımcı olur. Kaliteli malzemeleri ve kullanışlı tasarımı ile günlük yaşamınızı kolaylaştırır.

 

 • Atelier Babbi olarak amacımız, müşterilerimize iyi tasarlanmış ve doğal ürünleri yüksek kalitede sunmaktır. Bu taahhüdümüzün bir parçası olarak, bütün ürünlerimizde %100 pamuk kullanıyoruz. Pamuk, doğal, nefes alabilen ve konforlu bir malzemedir.

  Biz, bebeklerin sağlığını ve mutluluğunu her şeyin önünde tutuyoruz. Bu nedenle pamuğun güvenli ve en doğru seçenek olduğuna inanıyoruz. %100 pamuk bebek ürünleri üreterek, bebeğinizin cildine saygı gösterirken, dünyayı daha sürdürülebilir bir yer haline getirmeyi hedefliyoruz.

 • İADE POLİTİKALARI 

  Ürünlerimizin arkasındayız. 

  - Bu yüzden sizlere %100 iade ve değişim garantisi veriyoruz.

  - Siz değerli müşterilerimize en iyi ürünleri sunmayı hedeflerken, bazen beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Bu durumlarda, 14 gün içerisinde iade veya değişim yapabilirsiniz. 

  - Çocuklarınızın sağlığını koruma amacıyla, kullanılmış ürünlerinin iadesi kabul edilmemektedir, çünkü çocuklarınızın sağlığı ve güvenliği bizim için en üstün önceliktir.

  Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

   

Kategoriler