1500₺ Üzeri Siparişlerde Anne Ve Bebek Çantası Hediye 1500₺ Ve Üzeri Siparişlerde Kargo Ücretsiz 4 Katlı Müslin Önlüklerde 3 Al 2 Öde

full cotton
Yenidoğan Şapka - Toile De Jouy / Bej
Yenidoğan Şapka - Toile De Jouy / Bej

Yenidoğan Şapka - Toile De Jouy / Bej

13,00 USD
Ürün Açıklaması

Yenidoğan Şapka

Özel pamuklu dokusuyla, hem yumuşaklığı hem de dayanıklılığı bir araya getirir. Bebeğinizin konforunu sağlarken kolayca temizlenebilir özelliğiyle de pratik bir kullanım sunar.

30C'de çamaşır makinesinde yıkanabilir. Pamuklu kumaşın doğası gereği yıkama sonrası desende solma ve pamuklanma görülmesi doğaldır.

 

 

BedenYenidoğan
RenkBej
CinsiyetUnisex
 • Atelier Babbi olarak amacımız, müşterilerimize iyi tasarlanmış ve doğal ürünleri yüksek kalitede sunmaktır. Bu taahhüdümüzün bir parçası olarak, bütün ürünlerimizde %100 pamuk kullanıyoruz. Pamuk, doğal, nefes alabilen ve konforlu bir malzemedir.

  Biz, bebeklerin sağlığını ve mutluluğunu her şeyin önünde tutuyoruz. Bu nedenle pamuğun güvenli ve en doğru seçenek olduğuna inanıyoruz. %100 pamuk bebek ürünleri üreterek, bebeğinizin cildine saygı gösterirken, dünyayı daha sürdürülebilir bir yer haline getirmeyi hedefliyoruz.

 • İADE POLİTİKALARI 

  Ürünlerimizin arkasındayız. 

  - Bu yüzden sizlere %100 iade ve değişim garantisi veriyoruz.

  - Siz değerli müşterilerimize en iyi ürünleri sunmayı hedeflerken, bazen beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Bu durumlarda, 14 gün içerisinde iade veya değişim yapabilirsiniz. 

  - Çocuklarınızın sağlığını koruma amacıyla, kullanılmış ürünlerinin iadesi kabul edilmemektedir, çünkü çocuklarınızın sağlığı ve güvenliği bizim için en üstün önceliktir.

  Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

   

Kategoriler