1500₺ Üzeri Siparişlerde Anne Ve Bebek Çantası Hediye 1500₺ Ve Üzeri Siparişlerde Kargo Ücretsiz 4 Katlı Müslin Önlüklerde 3 Al 2 Öde

full cotton

3'LÜ YENİDOĞAN SETİ - MİNİK ÇİÇEKLER/PEMBE

43,85 USD
Ürün Açıklaması

Atelier Babbi'nin 3'lü yenidoğan seti, sevgi ve özenle tasarlanmış, saf pamuk dokusuyla zarafeti buluşturan harika bir seçenektir. %100 pamuktan üretilmiş olan bu set, bebeklerin hassas ciltleri için özel olarak tasarlanmıştır. 

Yenidoğan Seti 3 parçadan oluşmaktadır.

 • Tulum (0-3ay)
 • Önlük
 • Şapka (Yenidoğan)

Bu set %100 pamuk ham bez kese ile birlikte gönderilmektedir.

 • Atelier Babbi olarak amacımız, müşterilerimize iyi tasarlanmış ve doğal ürünleri yüksek kalitede sunmaktır. Bu taahhüdümüzün bir parçası olarak, bütün ürünlerimizde %100 pamuk kullanıyoruz. Pamuk, doğal, nefes alabilen ve konforlu bir malzemedir.

  Biz, bebeklerin sağlığını ve mutluluğunu her şeyin önünde tutuyoruz. Bu nedenle pamuğun güvenli ve en doğru seçenek olduğuna inanıyoruz. %100 pamuk bebek ürünleri üreterek, bebeğinizin cildine saygı gösterirken, dünyayı daha sürdürülebilir bir yer haline getirmeyi hedefliyoruz.

 • İADE POLİTİKALARI 

  Ürünlerimizin arkasındayız. 

  - Bu yüzden sizlere %100 iade ve değişim garantisi veriyoruz.

  - Siz değerli müşterilerimize en iyi ürünleri sunmayı hedeflerken, bazen beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Bu durumlarda, 14 gün içerisinde iade veya değişim yapabilirsiniz. 

  - Çocuklarınızın sağlığını koruma amacıyla, kullanılmış ürünlerinin iadesi kabul edilmemektedir, çünkü çocuklarınızın sağlığı ve güvenliği bizim için en üstün önceliktir.

  Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

   

Kategoriler