1500₺ Üzeri Siparişlerde Anne Ve Bebek Çantası Hediye 1500₺ Ve Üzeri Siparişlerde Kargo Ücretsiz 4 Katlı Müslin Önlüklerde 3 Al 2 Öde

full cotton
BÜYÜK BAKIM ÇANTASI - DENİZ KABUKLARI
BÜYÜK BAKIM ÇANTASI - DENİZ KABUKLARI

BÜYÜK BAKIM ÇANTASI - DENİZ KABUKLARI

22,00 USD
Renk: Beyaz
Beden:
27X17cm
Ürün Açıklaması

Babbi bakım çantaları %100 organik pamuk kumaştan özenle üretilmiştir.
İçi astarlıdır ve iki cebi bulunmaktadir.  Elyaf dolgulu kapitonelidir. 
Gots sertifikalıdır. 

Ölçü : 27x15x11 cm

Çok amaçlı olarak kullanılabilir. Boyutu sayesinde içerisine birçok ürün alabilir. 
Çanta içerisinde makyaj ya da kişisel bakım malzemeleriniz için düzenleyici olarak yada bebeğinizin günlük ihtiyaçları olan yedek kıyafet, krem, ıslak mendil, bez v.s gibi eşyaları için de kullanabilirsiniz. Seyahete giderken valiziniz için düzenleyici işlevi görebilir. 
Makinede 30C de yıkanabilir.

RenkBeyaz
 • Atelier Babbi olarak amacımız, müşterilerimize iyi tasarlanmış ve doğal ürünleri yüksek kalitede sunmaktır. Bu taahhüdümüzün bir parçası olarak, bütün ürünlerimizde %100 pamuk kullanıyoruz. Pamuk, doğal, nefes alabilen ve konforlu bir malzemedir.

  Biz, bebeklerin sağlığını ve mutluluğunu her şeyin önünde tutuyoruz. Bu nedenle pamuğun güvenli ve en doğru seçenek olduğuna inanıyoruz. %100 pamuk bebek ürünleri üreterek, bebeğinizin cildine saygı gösterirken, dünyayı daha sürdürülebilir bir yer haline getirmeyi hedefliyoruz.

 • İADE POLİTİKALARI 

  Ürünlerimizin arkasındayız. 

  - Bu yüzden sizlere %100 iade ve değişim garantisi veriyoruz.

  - Siz değerli müşterilerimize en iyi ürünleri sunmayı hedeflerken, bazen beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Bu durumlarda, 14 gün içerisinde iade veya değişim yapabilirsiniz. 

  - Çocuklarınızın sağlığını koruma amacıyla, kullanılmış ürünlerinin iadesi kabul edilmemektedir, çünkü çocuklarınızın sağlığı ve güvenliği bizim için en üstün önceliktir.

  Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

   

Kategoriler