1500₺ Üzeri Siparişlerde Anne Ve Bebek Çantası Hediye 1500₺ Ve Üzeri Siparişlerde Kargo Ücretsiz 4 Katlı Müslin Önlüklerde 3 Al 2 Öde

full cotton
TULUM - SAHİL
TULUM - SAHİL
TULUM - SAHİL
TULUM - SAHİL

TULUM - SAHİL

32,00 USD
Renk: Beyaz
Beden:
3-6M
0-3M
6-9M
Ürün Açıklaması

Tulumlarımız, en kaliteli pamuk kumaşlar kullanılarak üretilir, böylece cilt dostu, nefes alabilen ve hassas ciltlere uygun olur.

Tulumları giydirip çıkarmak kolaydır. Pratik çıtçıtlar, ebeveynlerin günlük yaşamlarını kolaylaştırır.

Bu tulumlar, her mevsimde giyilebilir. İnce ve hafif yapısı sıcak havalarda rahatlık sağlarken, katmanlar eklenerek soğuk havalarda da kullanılabilir.

Atelier Babbi'nin %100 pamuk tulumları, minik maceracıların gardıroplarının vazgeçilmezi olacak. 

RenkBeyaz
 • Atelier Babbi olarak amacımız, müşterilerimize iyi tasarlanmış ve doğal ürünleri yüksek kalitede sunmaktır. Bu taahhüdümüzün bir parçası olarak, bütün ürünlerimizde %100 pamuk kullanıyoruz. Pamuk, doğal, nefes alabilen ve konforlu bir malzemedir.

  Biz, bebeklerin sağlığını ve mutluluğunu her şeyin önünde tutuyoruz. Bu nedenle pamuğun güvenli ve en doğru seçenek olduğuna inanıyoruz. %100 pamuk bebek ürünleri üreterek, bebeğinizin cildine saygı gösterirken, dünyayı daha sürdürülebilir bir yer haline getirmeyi hedefliyoruz.

 • İADE POLİTİKALARI 

  Ürünlerimizin arkasındayız. 

  - Bu yüzden sizlere %100 iade ve değişim garantisi veriyoruz.

  - Siz değerli müşterilerimize en iyi ürünleri sunmayı hedeflerken, bazen beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Bu durumlarda, 14 gün içerisinde iade veya değişim yapabilirsiniz. 

  - Çocuklarınızın sağlığını koruma amacıyla, kullanılmış ürünlerinin iadesi kabul edilmemektedir, çünkü çocuklarınızın sağlığı ve güvenliği bizim için en üstün önceliktir.

  Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

   

Kategoriler